تبلیغات
وبلاگ تخصصی نیاز مشتری در ایران Cool Status Bar Scroller

مشتری دیروز - مشتری امروز 

یاد روزهایی که باید برای تهیه مایحتاج زندگی در صفهای طولانی می ایستادیم بخیر ، جالب اینکه دست آخر کالای مورد نیاز را را با هر کیفیتی تهیه می کردیم و گاهی می بایست بالاجبار کالای دیگری هم همراه آن تهیه کنیم مثلاً رب گوجه فرنگی میخواستیم بعد از ساعت ها انتظار بایستی همراه آن 2 بسته کبریت هم بگیریم . تازه باید همه چیز را همانطور که بود نه تنها بپذیریم بلکه دوست هم داشته باشیم . چون بود آنچه که بود .

در آن روزها مشتری مثل بازداشت شده ای اسیر فروشنده بود و فروشنده هر برخوردی که با او میکرد مجبور بود به خاطر نیاز به آن کالا تحمل کند .

ولی امروز من به عنوان یک مشتری هر روز صف طولانی فروشندگان را می بینم که برای فروش به من با هم رقابت میکنند . طبیعی است در این حالت من به خرید کالاهایی رو می آورم که بهتر ، ارزانتر و سریعتر بتواند نیاز من را برطرف کند و از همه مهمتر ترجیح میدهم با کسانی مراوده کنم که به من و خواسته های من احترام بیشتری گذارند .

امروز صحنه خرید و فروش شبیه میدان نبرد گلادیاتورهاستSmiley آن کسی که در آخر مبارزه از روی اسب نیافتد میتواند مورد لطف پادشاه قرار گیرد و این برنده خوش اقبال اگر همیشه آماده و به روز باشد میتواند محبت پادشاه را نیز همیشگی کند .

آیا دوست دارید پادشاه همیشه به شما محبت کند ؟! Smiley

مقاله ارسال شده توسط: آقای علی دشتی


نوشته شده توسط لیلا قدیمی ذاکر | لینک ثابت | موضوع: بازاریابی و فروش , نظر ها () جهت ارسال این مطلب به دوستان خود از فرم زیر استفاده کنید...
Tell a friend about this page!
Their Name:
Their Email:
Your Name:
Your Email:

استفاده از مطالب وبلاگ تخصصی نیاز مشتری در ایران با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.
All Rights Reserved 2007 © emdadsanat.mihanblog.com