تبلیغات
وبلاگ تخصصی نیاز مشتری در ایران Cool Status Bar Scroller

20 نکته بسیار مهم برای تجارت روی خط ( بخش دوم ) 

 

تجارت الکترونیکی

 

20 نکته بسیار مهم برای تجارت روی خط             

 

درس ششم: بزرگترین خطا در دنیای تجارت الکترونیک

بزرگترین خطا در دنیای تجارت الکترونیک، اعتماد بیش از حد به سایت خودتان است. داشتن یک سایت به ندرت این نکته را که شما بازاریاب فعالی هستید ثابت می کند. برای اینکه در دنیای مجازی فعال باشید، باید در بسیاری از انجمنها و اتاقهای گفتگوی تخصصی که مخاطبین شما در آنجا حضور دارند، فعالیت کنید.

 

درس هفتم: ساختن یک لینکستان

موتورهای جستجو مخصوصا گوگل، به تعدد ارتباط ها به سایت شما حساس هستند و آنرا در رتبه سایت شما اثر می دهند. یک صفحه لینکستان بسازید و به سایتهای مشابه و نه رقیب سایت خود ارتباط دهید، مخصوصا سایتهایی که در موتورهای جستجو رتبه خوبی دارند. ازسایتهای دیگر بخواهید که به سایت شما ارتباط دهند. برای اینکه بدانید از کدام سایتها به سایت شما ارتباط داده شده است، در موتور گوگل عبارت زیر را جستجو کنید:

Link: www.yoursitename.com

 

درس هشتم:

مهم نیست که شما چقدر صادق هستید، مردم اولین بار که تبلیغات شما را می خوانند، باور نمی کنند. ولی خیلی احتمال دارد حرف کسانی که ادعاهای شما را امضا می کنند را باور کنند. این طبیعت انسان است. پس رضایت نامه (Testimonial) مشتریان خود را به سایرین نشان دهید چون برای شما اعتبار می آورد.

 

درس نهم : کار شما این است که علاقمندی مردم را جلب کنید

مردم هیچ توجهی به تبلیغات ندارند. آنها فقط به چیزهایی که برایشان جالب است توجه می کنند و کار شما این است که علاقمندی آنها را جلب کنید.

 

درس دهم: ارائه مقاله در زمینه تخصصی خود

جمله " طرف خوب می دونه چی داره میگه " خلاصه این جمله هست که " این فرد شایسته است و ارزش دارد که با او وارد تجارت شوم ". نوشتن و ارائه مقاله تخصصی در زمینه اقتصادی خود، بهترین راه برای رسیدن به این نوع اعتبار است.

این مطلب ادامه دارد....

 

برگرفته از کتاب "ده اشتباه خطرناک در بازاریابی اینترنتی"، نوشته آقای "محمود بشاش"


نوشته شده توسط الهه مهرداد | لینک ثابت | موضوع: بازاریابی و فروش , تجارت و بازرگانی , نظر ها () جهت ارسال این مطلب به دوستان خود از فرم زیر استفاده کنید...
Tell a friend about this page!
Their Name:
Their Email:
Your Name:
Your Email:

استفاده از مطالب وبلاگ تخصصی نیاز مشتری در ایران با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.
All Rights Reserved 2007 © emdadsanat.mihanblog.com