تبلیغات
وبلاگ تخصصی نیاز مشتری در ایران Cool Status Bar Scroller

20 نکته بسیار مهم برای تجارت روی خط ( بخش سوم )  

بیست نکته مهم برای تجارت روی خط

 

20 نکته بسیار مهم برای تجارت روی خط

 

درس یازدهم: تبادل لینک

برای افزایش ترافیک سایت خود، با سایتهای مشابه سایت خود، و نه سایتهای رقیب، تبادل ارتباط (Link Exchange) کنید. اکثر موتورهای جستجو به این موضوع که چه تعداد ارتباط از/ به سایت شما وجود دارد حساس هستند و در رتبه بندی سایت شما به آن توجه می کنند. پس، ترافیک بیشتر و رتبه بهتر در موتورهای جستجو با تبادل ارتباط بیشتر حاصل خواهد شد.

 

درس دوازدهم: دادن جایزه به مشتریان

میزان فروش خود را با دادن جایزه به مشتریان، افزایش دهید. خیلی وقتها مشتریان فقط برای دریافت جایزه، از شما خرید می کنند. از این امکان به عنوان یک مزیت تجاری استفاده کنید.

 

درس سیزدهم: محصولات رقیبان خود را استفاده کنید

استفاده از خدمات و محصولات رقیبان، ضرورت تجارت شما است و به شما کمک می کند تا نقاط ضعف محصول خود را شناسایی کنید. به همین خاطر باید خدمات و محصولات رقیبان خود در بازار را شناخته و برای آزمایش و بررسی امکانات، آنها را خریداری کنید.

 

درس چهاردهم: سایت حرفه ای داشته باشید

سایت شما مهمترین ابزار فروشی است که شما دارید. تاثیرپذیری بازدید کننده شما در اولین بازدید نیز تعیین می کند که فروشی انجام خواهد شد یا خیر. یک سایت حرفه ای باید چشم نواز باشد، چیدمان مناسب داشته باشد، حرکت در آن آسان باشد و سریع احضار شود.

 

درس پانزدهم : به مردم بگویید که شما که هستید

اولین قدم این است که به صورت موثر و کامل به مردم بگویید که شما که هستید، شما چه می کنید و آنها از ارتباط تجاری با شما چه سودی خواهند برد. به نظر کار ساده ای است ولی اکثر سایتها این کار را انجام نمی دهند.

این مطلب ادامه دارد....

 

برگرفته از کتاب "ده اشتباه خطرناک در بازاریابی اینترنتی"، نوشته آقای "محمود بشاش"


نوشته شده توسط الهه مهرداد | لینک ثابت | موضوع: عمومی , بازاریابی و فروش , تجارت و بازرگانی , نظر ها () جهت ارسال این مطلب به دوستان خود از فرم زیر استفاده کنید...
Tell a friend about this page!
Their Name:
Their Email:
Your Name:
Your Email:

استفاده از مطالب وبلاگ تخصصی نیاز مشتری در ایران با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.
All Rights Reserved 2007 © emdadsanat.mihanblog.com