تبلیغات
وبلاگ تخصصی نیاز مشتری در ایران Cool Status Bar Scroller

20 نکته بسیار مهم برای تجارت روی خط ( بخش چهارم )  

 

20 نکته بسیار مهم برای تجارت روی خط

 

درس شانزدهم: طراحی سایت

یک مدیر سایت (Webmaster) خوب، سایت خود را طوری طراحی می کند که در بیشتر مرورگرهای حاکم در بازار، به خوبی قابل دیدن باشد. یک سایت خوب نیازی به جمله :

"Best viewed in IE 5.x browsers and 800x600 resolution"

در پایین صفحات ندارد.

 

درس هفدهم: مقادیر پیش فرض

شما می توانید در فیلد های فرم اطلاعاتی صفحات وب خود، مقادیر پیش فرضی را نشان دهید به طوری که وقتی روی آن فیلد کلیک می شود، آن فیلد به شکل معجزه آسایی خالی شود. خاصیت این امکان در این است که شما می توانید فیلدهای فرم را با مقادیری به عنوان مثال پر کنید تا کاربر با دیدن آن مثالها راحت تر بتواند فرم را پر کند. نمونه زیر این کار را برای شما انجام می دهد:

< input type=text name=gender value="Enter Male or Female" onfocus="value="">

 

درس هجدهم: سایت شما باید سریع احضار شود

سایت شما نه تنها باید همیشه در دسترس باشد، بلکه باید سریع هم احضار شود.

اگر رایانه میزبان سایت شما کند است، اصلا اهمیتی ندارد که شما چقدر گرافیک و کد HTML   سایت خود را بهینه سازی می کنید و صفحات سایت را کوچک می کنید.

 

درس نوزدهم: جلب اعتماد مشتریان بالقوه

برای جلب اعتماد مشتریان بالقوه، به آنها اجازه دهید شما را بشناسند. به آنها اطلاعات کامل از خودتان و شرکت خود ارائه کنید. اطلاعاتی مثل آدرس کامل، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک برای پاسخگویی به درخواست آنها.

 

درس بیستم: خبرنامه

با راه اندازی یک خبرنامه ، سایت خود را حرفه ای تر کنید. این حضور شما را طوری جلوه می دهد، انگار که قصد ماندن این دور و برها را دارید. به علاوه، به بازدید کنندگان خود می گویید که نه تنها حرفی برای گفتن دارید بلکه تصمیم دارید به گفتن ادامه دهید.

 

برگرفته از کتاب "ده اشتباه خطرناک در بازاریابی اینترنتی"، نوشته آقای "محمود بشاش"نوشته شده توسط الهه مهرداد | لینک ثابت | موضوع: عمومی , بازاریابی و فروش , تجارت و بازرگانی , نظر ها () جهت ارسال این مطلب به دوستان خود از فرم زیر استفاده کنید...
Tell a friend about this page!
Their Name:
Their Email:
Your Name:
Your Email:

استفاده از مطالب وبلاگ تخصصی نیاز مشتری در ایران با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.
All Rights Reserved 2007 © emdadsanat.mihanblog.com